Кошик
17 відгуків

Покривала, пледи

 

 

Як підібрати покривало на ліжко в спальню?

Покривало можна підбирати під колір стін, предметів інтер'єру, штор, аксесуарів.

Покривало може стати ідеальною прикрасою, якщо злегка включити свою фантазію і доповнити куплений в магазині виріб стильними елементами, зв'язати або пошити самостійно.

Один - два рази за рік - з такою періодичністю варто міняти покривала і штори, тоді вони вам не набриднуть. 

 

Ставши перед вибором покривала, більшість з нас натикається на суттєві проблеми, пов'язані з його розміром. У зв'язку з тим, що ліжка різної величини, також покривала, існують в кількох версіях. Існує простий спосіб розрахувати розмір покривала з використанням розміру ліжка.

Спочатку потрібно виміряти його довжину, ширину і висоту від підлоги до краю матраца

Наприклад, ліжко розміром 160x220x40 см накриваємо пледом 240 (160+40x2) x 260 (220+40). З допомогою таких розрахунків ми отримаємо покривало, яке буде доходити до полу.

Покривало можна також обернути під матрац. Це особливо практично в кімнаті для дітей і підлітків, де є окремі ліжка. У цьому випадку ми вимірюємо лише матрац – довжина, ширина і висота.

Потім розраховуємо: ширину матраца плюс в три рази перевищену висоту, що дасть нам мінімальну необхідну ширину покривала. Довжина – це довжина матраца плюс його подвійна висота. Наприклад, для матраца розміром 90x200x20 см мінімальна покривало повинно бути в розмірах 150 (90+3x20) x 240 (200+2x20). Це просто розрахунки, які дозволять ідеально підігнати покривала для кожного ліжка.